SU APART OTEL UYULMASI GEREKEN KURALLARKonaklayan herkes; ilk girişte üzerinde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bulunan, kimlik ya da pasaportunu
ibraz etmek zorundadır.

Tesisimizde konaklayan misafirlerimizden konaklama bedelleri giriş yaptıklarında peşinen alınır. Fatura isteniyorsa ödemeden önce firma bilgileri verilmelidir.

Misafirlerimizin daire anahtarını, dairede bulunmadıkları zamanlarda resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir.

Aracınızı otopark alanında araç arkasına park etmeniz durumunda araç anahtarınızı resepsiyona bırakabilirsiniz.

Otelimize ilk giriş saati (check in) en erken saat 14.00, ayrılış günü çıkış saati ( check out) en geç saat 12.00 dir. Yoğun yaz dönemi dışında erken giriş yada geç çıkış için resepsiyona başvurabilirsiniz.

Konaklama süresinin uzatılması ya da kısaltılması durumunda en az 1 gün önceden bilgi verilmesi zorunludur.

Havuzumuzu saat 09:30-18:30 arası kullanabilirsiniz. Bu saat dilimi dışında temizlik ve bakım yapıldığı için havuza girmek tehlikeli ve yasaktır.

B blok zemin katta bulunan çamaşırhanemizi sarf malzemeleri ( deterjan, yumuşatıcı, vb ) kendiniz temin ederek saat 09:30-22:30 arasında ücretsiz kullanabilirsiniz.

Resepsiyondan işleminiz bittiğinde geri bırakmak üzere ücretsiz ütü alabilirsiniz.

Klima ve televizyon ayarlarını lütfen değiştirmeyiniz. Herhangi bir sorunda resepsiyona bilgi veriniz.

Islak çamaşırlarınızı balkonda bulunan ipe asabilirsiniz.

12 yaş altı çocuklara tesis alanlarında refakat edilmesi zorunludur.

Tesisimize evcil hayvan kabul edilmemektedir.

Dairelerdeki musluklardan akan su hijyeniktir yemek ve çay suyu olarak kullanabilinir. Fakat tadı sert ( klorlu) olduğu için dilerseniz restoranımızdan 5 L, 1.5 L veya 0.5L su sipariş verebilirsiniz.

Değerli eşyalarınızı dilerseniz resepsiyondaki kasamıza ücretsiz emanet edebilirsiniz. Kaybolan eşyalardan işletmemiz sorumlu değildir.

Tesisimize izinsiz hiçbir ziyaretçi alınmaz. Tesiste konaklamayan kişilerin ve ziyaretçilerin izinsiz katlara ve odalara çıkartılması yasaktır.

Dairelerde bulunan demirbaşların (mutfak eşyaları, sandalyeler, havlular, v.b. ) daire dışına çıkarılması yasaktır.

Restoran, bahçe ve havuz kenarına dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır. Apart Otelimizde konaklayan misafirlerimiz ücret karşılığı aşçılarımıza et ürünlerini mangalda pişirtip dairelerinde tüketebilirler. Bu konuda restoranımızdan bilgi alabilirsiniz.

Dairede herhangi arıza ve teknik işler için resepsiyon görevlisi ile irtibata geçiniz lütfen kendiniz müdahale etmeyiniz.

Tesis dâhilinde kırılan, zarar verilen veya kaybedilen her türlü eşya için lütfen resepsiyona bilgi veriniz.

Tesiste 4207 Sayılı Kanunun 2/1b maddesinde belirtilen (oda, koridor, kapalı alanlar vb.) yerlerde sigara içmek yasaktır. Dairenizdeki balkonunuzda veya katlarda bulunan sigara içme teraslarında sigara içebilirsiniz.

Tesis içerisinde gece saat 23.00 dan sonra başkalarını rahatsız edecek şekilde; gürültü yapmak, yüksek sesle konuşmak, şarkı söylemek, müzik dinlemek veya televizyon seyretmek yasaktır. Herhangi bir rahatsızlığınızda resepsiyonu bilgilendirebilirsiniz anında müdahale edilecektir.


Su Apart Otel Tesisimizde Rezervasyon Yaptıran Herkes Yukarıdaki Kuralları Kabul Etmiş Sayılır.